KUCHNIE

Kuchnia to przede wszystkim oryginalny pomysł na jej ARANŻACJE. Staramy się aby każda wykonana przez Nas kuchnia miała nutę niepowtarzalności przy zachowaniu jak największej praktyczności.

Kuchnia to najistotniejsze miejsce w każdym domu, to w niej spędzamy najwięcej czasu naszego życia dlatego powinna być funkcjonalna, posiadać odpowiedni design i być przystosowana do potrzeb życia jej użytkowników.

Meble kuchenne TOMBEX spełniają wszystkie powyższe warunki dzięki temu pomożemy Ci stworzyć najlepszą kuchnie. Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, w tym również kuchni w stylu angielskim i skandynawskim. Nasze wyroby cechują się bogatą kolorystyką, ponieważ korzystamy z produktów różnych producentów.

Kuchnia składa się z mnóstwa elementów. Fundamentem dobrze wykonanej kuchni jest dobór odpowiednich frontów meblowych oraz płyt laminowanych i blatów kuchennych. Owe fundamenty stanowią oprawę wewnętrzną kuchni lecz równie istotnymi elementami są akcesoria meblowe takie jak zawiasy, szuflady, podnośniki, listwy przyblatowe i cokołowe, produkowane przez liderów w branży okuć i systemów stosowanych w meblarstwie.

Producenci walcząc z konkurencyjnością bez ustannie zmuszeni są do wprowadzania innowacyjności w swych produktach, nie ingerując zbyt mocno w ceny swoich wyrobów.

Rodzaje kuchni

O dobrych kuchniach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
4 tygodnie

kuchnia

Korzystamy z akcesori meblowych z najwyższej półki​

doradztwo

Prowadzimy pełne doradztwo​

Darmowy pomiar
i wizualizacja kuchni​

oszklenie

Współpracujemy z zakładami szklarskimi​

blat2

Wykonujemy blaty drewniane z lakierowaniem

Działamy na terenie województwa Lubuskiego