REALIZACJE

SCHODY DREWNIANE

Wykonane schody drewniane

Powyżej zrealizowane schody z drewna bukowego z podstopniami i z wangami w kształcie łuku. Bejca z ciemnym barwnikiem nadaje elegancji i podkreśla usłojenie drewna. Konstrukcja z jednym zabiegiem połączona z okalającą otwór klatki balustradą , wykończoną prętami poziomymi ze stali kwasoodpornej 10 mm. W schodach zamontowano punktowe oświetlenie ledowe które potęguję barwę i uwidacznia granicę stopnia.

Schody proste dwupoziomowe białe ze stopniami w kolorze ciemny orzech. Widoczna konstrukcja schodowa zawiera swoją kopię umiejscowioną na piętrze. Lekka bryła schodów ułatwiła montaż oraz nie podniosła ceny. Schody wykonane z drewna bukowego.

Schody drewniane jedno zabiegowe bukowe bejcowane na kolor orzech. Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej (pręty fi 12) oraz poręczy drewnianej. Konstrukcja schodów jest samonośna i zakotwiona w ściany i posadzkę. Całość harmonizuje z innymi elementami wnętrza.

Widoczne schody dwuzabiegowe samonośne z wangami i poręczami po łuku , w kolorze ciemnego mahoniu dla dodania wdzięku i elegancji. Schody bukowe zostały zaprojektowane w trzech modułach aby ułatwić montaż. Tralki pionowe z elementami drewnianymi zostały połączone za pomocą relingu poziomego ze stali nie rdzewnej wygietego równolegle do łuku poręczy.

Schody bukowe proste z podstopniami oraz z tralkami pionowymi okrągłymi z rurą fi 25 w chromie. Do schodów została wykonana szafka na obuwie z płyty laminowanej orzech caravagio firmy Kronopol oraz wieszak z tej samej płyty z wieszakami potrójnymi w satynie. Całość stanowi komplet zamówienia.

Schody Nowoczesne bukowe o fakturze rdzeniowej z podstopniami, lakierowane trzykrotnie na wysoki połysk lakierem odpornym na zarysowania. Tralki są połączeniem drewna toczonego oras stali w kolorze patyny w ułożeniu poziomym i pionowym. Całość stanowi zwartą konstrukcję a dodatkowo została ona ustabilizowana przez długie kotwy montażowe.

Schody dębowe kładzione polakierowane na półmat z listwami maskującymi lakierowanymi na biało. Stopnie posiadają gniazdo na listwe ledową aby podświetlać podstopnie z kafli ceramicznych w kolorze białym. Schody będą miały balustrady ze stali nierdzewnej.

Schody jednozabiegowe bukowe (buk parzony) bejcowane wraz z podstopniami na konstrukcji stalowej naszego wykonania. Tralki z połączeniem chromu i drewna. Wszystko wkomponowane w bardzo nie typową klatkę z zabiegiem skosowym. Do schodów dorobione zostały szerokie maskownice boczne.

Schody nowoczesne bukowe bejcowane na ciemny orzech położone na wylewkę betonową. Schody posiadają jeden zabieg wraz z furtkami zabezpieczającymi dzieci. Balustrada z tralkami pionowymi ze stali nierdzewnej (rura fi 25 x 2 mm) w formie jak najbardziej odkrytej aby dostarczyć więcej światła na stopnie. Same one są zintegrowane (wpuszczone) w podstopnice.

Nieduże schody wiszące bukowe w wybarwieniu naturalnym z podstopniami. Balustrady z rurki fi 12 mm ze stali nierdzewnej w ułożeniu poziomym z jednym drewnianym przedziałem dla wzmocnienia konstrukcji. Schody zostały zakotwione zarówno w ścianę jak i do posadzki w taki sposób aby nie było to widoczne.

Schody dębowe z ledami w kolorze ciepłym na konstrukcji stalowej. Stopnie wraz podstopniami zostały osadzone na przygotowanej wcześniej stalowej konstrukcji. Wykończone zostały listwami maskującymi i szkłem bezpiecznym o grubości 8 mm. Balustrady w całości ze stali kwasoodpornej z uchwytami zaciskowymi pod szkło.

Schody bukowe bejcowane z zabiegiem. Wangi zostały wycięte z łukami aby nadać konstrukcji bardziej elegancki wygląd. Dołączono również bramki chroniące dzieci przed upadkiem. Balustrady w schodach w stylu poziomym z rur ze stali szczotkowanej kwasoodpornej z jednym przedziałem pionowym dla wzmocnienia. Górna część balustrady posiada pionowe orurowanie.