REALIZACJE

KUCHNIE PŁYTA LAM./MDF

Meble do kuchni - Lubuskie Realizacje

Meble do kuchni - Lubuskie Barlinek to kuchnia w białym połysku z frezowaną rączką we froncie. Nie jest to duża zabudowa lecz szafki wiszące sięgające pod sufit wykorzystują przestrzeń pomieszczenia do maksimum. Do ukazanego zestawu mebli kuchennych dołączona została komoda również w tym stylu co kuchnia.

Meble do kuchni białe, matowe w stylu prowansalskim z frontami typu ramiak oraz z frontami ze szprosami ukośnymi. Meble zawierają oświetlenie w szafkach z oszkleniem. Systemy szuflad oraz zawiasów firmy Blum. Kuchnia zaprojektowana tak aby stworzyć z mebli ściankę dzielącą na wejściu do kuchni. Obszar wykonania mebli: Lubuskie.

Meble kuchenne na zamówienie z frontami firmy Wiech w kolorze Driftwood 1 (118) i Driftwood 2 (119). Taka kompozycja kolorystyczna nadaje spójności i elegancji. W kuchni zastosowano biały blat w połysku o grubości 38 mm i listwy przy blatowe w kolorze białym. Fronty rozwierane posiadają zawiasy ClipTop Blumotion firmy Blum, a fronty podnoszone podnośniki HK-Xs. Butla z gazem została zamontowana w osobnej szafce stojącej. Szafki wiszące zainstalowane są pod sufit oraz posiadają oświetlenie ledowe pod szafkowe w listwie aluminiowej.

Kuchnia z płyty laminowanej popiel z frontami firmy DRE - modrzew biały. Blat firmy Kronopol - Carara. Kuchnia została zaprojektowana w stylu nowoczesnym, zaprojektowana do pomieszczenia z poddaszem. Kuchnia nie posiada okapu lecz jest możliwość zainstalowania okapu podszafkowego. Sprzęt w zabudowie. Uchwyty w chromie, szuflady tandembox firmy Blum.

Kuchnia nowoczesna z frontami lakierowanymi na wysoki połysk polerowany z rączkami aluminiowymi firmy Zobal oraz blatem o grubości 38 mm w czarnym połysku. W kuchni zastosowano szuflady z dociągiem firmy Blum, oświetlenie ledowe w kolorze ciepłym oraz listwy przyblatowe w kolorze czerń połyskowa. Elegancji całości nadaje nowoczesny sprzęt kuchenny.

Meble do kuchni pod zabudowę w bloku mieszkalnym w kolorze Orzech Milano - Kronopol. W kuchni zastosowano standardowe zawiasy Hafele oraz metalboxy firmy GTV z dociągami. Kuchnia jest prosta lecz zachowuje wszelkie praktyczne dla jej gabarytów funkcje. Obszar: Lubuskie.

Kuchnia o niewielkich gabarytach w kolorze wanilia firmy Wiech oraz blatem klepka firmy Kronopol zawiera wszystkie niezbędne szafki kuchenne aby móc praktycznie wykorzystać małe pomieszczenie. Meble zawierają zarówno szafki wiszące poziome jak i pionowe. Zainstalowano również półokrągły składany stolik mocowany do ściany z podnośnikiem składanym.

Meble do kuchni Lubuskie Barlinek - nasza realizacja w tym obszarze (blok mieszkalny). Meble zostały zaprojektowane tak aby wykorzystać maksimum miejsca w małym pomieszczeniu dlatego zabudowa sięga aż pod sufit. Fronty w szafkach wiszących w połysku i z frez. rączką, dolne natomiast są matowe dobrane pod kolor Drewno retro z firmy Kronopol.