REALIZACJE

SZAFY I GARDEROBY PŁYTA LAM./MDF

Szafy i Garderoby na wymiar Producent - Zrealizowane projekty

Garderoba na wymiar wykonana z płyty Dąb Palermo Jasny z komodą z szufladami na prowadnicach kulowych ze spowalniaczami oraz wpuszczanymi frontami. Garderoba wyposażona została w chromowane drążki na wieszaki fi 25 mm w jednej części oraz w półki po drugiej. Całość regulowana na stopach H = 30 mm co umożliwiło płynną regulację pod sam sufit pomieszczenia.

Szafy i garderoby na wymiar to świetne wykorzystanie wolnej przestrzeni we wnęce tak jak w tym przypadku. Niewielka garderoba obudowana płytą laminowaną z drzwiami przesuwnymi świetnie ukryła starą boazerię. Szafa/garderoba prosta posiadająca drążarek i półki lecz mieszcząca się w budżecie klienta.

Szafa dwudrzwiowa z jednym bokiem w kolorze orzech caravagio firmy Kronopol, tyb zabudowy: wnęka oraz szafa trzydrzwiowa ze słupkiem otwieranym za zawiasach w kolorze dąb jasny również z Kronopola, typ zabudowy: wolnostojąca. Szafy zawierająją w sobie szuflady, półki i drążki na wieszaki. Kolory zostały dobrane do ścian i podłóg domku jednorodzinnego.

Szafa z drzwiami przesuwnymi w pół połysku z okuciami firmy Sevroll z biblioteką otwartą oraz frontami rozwieranymi. Szafa wolnostojąca na całą szerokość ściany ok. 380 cm zaprojektowana w dwóch częściach. Posiada drążki, półki i szuflady Sevroll Box z cichym domykaniem. Zawiasy we frontach to Clip Top z Blumotion 110s.

Szafa garażowa dwu częściowa w kolorze popiel - płyta lam. z firmy Kronopol. Posiada dużą ilość półek i rury z rozetkami fi 25 w chromie na wieszaki. Szafa nie tylko ma pomieścić wszelkie ubrania zimowe ale również domowe przetwory oraz różne narzędzia. Górna część szafy (pawlacz) mieści walizki i skrzynki. Okucia firmy Sevroll ze stoperami.

Duża szafa pod zabudowę z drzwiami w kolorze czarnym z wstawkami ze szkła typu lacobel w kolorze popiel. Drzwi posiadają aluminiowe okucia z mechanizmem cichego dosuwania drzwi. Szafa posiada szuflady po krańcowych stronach oraz dużą liczbę półek.

Szafa dwudrzwiowa w zabudowie. Drzwi przesuwne z płyty rigoletto, wnętrze z płyty popiel. Układ jezdny drzwi to: sevroll seria Gemini 18 mm. Szafa o wymiarach 260 cm wysokości i 160 cm szerokości. U dołu wyjeżdzane szuflady płaskie na buty. Szafa prosta lecz w zupełności wystarczająca klientom do ich potrzeb.

Szafa dwudrzwiowa z wolnym środkiem i szufladami oraz biurkiem, w kolorze Buk Samerberg/Wiśnia firmy Kronopol dopasowanym w parapet okna. Szafa została zamocowana do ściany dzięki temu jest stabilna. Okucia w szafie w kolorze aluminium Sevroll.

Szafa z płyty laminowanej w wybarwieniu olcha o wymiarach 240x160 cm. Zastosowane Prowadnice firmy sevroll z serii Gemini, drzwi z lustrami - Komandor. Szafa regulowana na stopkach. Wnętrze szafy proste, półki plus drążki na wieszki. Szafa jest wolnostojąca, posiada plecy z płyty HDF w kolorze białym.

Szafa trzydrzwiowa z lustrem z płyty laminowanej limba jasna z białym środkiem. System prowadnic firmy sevroll w kolorze brąz. Wymiary szafy to: 3 m szerokości, 3 m wysokości i 60 cm głębokości. Szafa jest wolnostojąca z plecami z płyty HDF. Do szafy został dołożony słupek z pułkami otwartymi nie widoczny na zdjęciu.

Szafa dwudrzwiowa z płyty wenge i z wypełnieniem z płyty klon jasny. System jezdny Ares. Szafa została wbudowana we wnęke ze skosem, posiada półki zewnętrzne dopasowane do krzywoliniowego kształtu komina. Uchwyty wpuszczane okrągłe w kolorze satynowym.

Szafa narożna typu L trzydrzwiowa z szafą dwudrzwiową w pełnej zabudowie. Szafa posiada dwa drążki ubraniowe oraz mnóstwo półek dzięki temu można wykorzystać w pełni wolną przestrzeń szafy. Taki układ garderoby zapewnił maksymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej na szafę w małym pomieszczeniu.

Szafa trzydrzwiowa z płyty laminowanej olcha. System prowadnic firmy sevroll w kolorze złotym. Wymiary szafy to: 3 m szerokości, 3 m wysokości i 60 cm głębokości. Szafa posiada system okuć od firmy Sevroll. Jest to standardowa szafa wolnostojąca z regulowanym wieńcem dolnym oraz wewnętrznymi półkami wraz z dwoma drążkami na wieszaki.

Szafa trzydrzwiowa w zabudowie w kolorze jesion jasny oraz wstawkami z lacobelu białego. Gabaryty szafy to: 3 m szerokości oraz 2,5 m wysokości co powoduje iż musiała ona zostać złożona z dwóch części. Wewnątrz znajduje się sześć szuflad z cichym domykiem oraz dwa drążki wieszakowe.

Szafa 4- drzwiowa ze skosem z płyty laminowanej orzech burgundia z białym lacobelem. W szafie zastosowano kosze jezdne, system przesuwny sevroll oraz system przesuwu do skośnych skrzydeł. Szafa została wykonana do zabudowy wnęki całej ściany przez co umożliwia przechowywanie dużel ilośći odzieży.

Szafa ze skosem i szufladami z płyty Dąb Sonoma. Szafa otrzymała olistwowanie ze względu na duże nierówności ścian. Szuflady to metalboxy firmy GTV. Wnętrze zawiera drążek oraz półki. Za listwą cokołową zainstalowano regulowane stopki od firmy Italiana Feramenta.

Szafa Biała typu L wolnostojąca z parą drzwi przesuwnych i z drzwiami rozwieranymi. Szafa posiada oświetlenie ledowe na każdym wewnętrznym boku szafy zapalane niezależnie. Każde otwarcie danych drzwi powoduje załączanie się odpowiedniej taśmy led. Drzwi szafy oraz jeden z boków posiadają lustro w kolorze brąz. Szafa została skonstruowana w sposób umożliwiający jej regulację.

Szafa wnękowa limba czekoladowa z szarym wnętrzem. Prosta i tania szafa wykonana w przedpokoju mieszkania gdzie należało zagospodarować miejsce na kurtki (górna część przesuwna) oraz buty (dolne drzwi przesuwne). Drzwi od szafy ze względu na nierówności zostały okalane listwami z płyty laminowanej.

Szafa 3-drzwiowa z szufladami w wybarwieniu Dąb Sonoma z Kronopolu. System jezdny do drzwi to Sevroll Gemini 18 mm z dociągami drzwi, bocznymi i centralnym tj. Sevromatic SV40. Do regulacji całej szafy służą stopki regulowane Integrato gdzie każda z nich może podnieść 175 kg.

Szafa trzydrzwiowa bez pleców ze słupkiem na deskę do prasowania w kolorach dąb palermo jasny oraz rigoletto firmy Kronopol. Okucia Sevroll, szafa na stopkach z regulacją. Po prawej stronie blenda maskująca.

Szafa trzy i dwu-drzwiowa z płyty jabłoń twardzielowa. Szafy z prowadnicami Sevroll w kolorze aluminium z serii Gemini. Lustro srebrne na środkowych drzwiach przesuwnych. Szafy zostały przymocowane do ścian na stalowe kątowniki w kolorze szafy. Do szaf zostało dodatkowo wykonane biurko młodzieżowe.

Szafa wolnostojąca z wstawkami z lacobelu w kolorze białym. Szafa posiada u dołu cztery szuflady wzdłuż całej szerokości. Zamontowano drążki oraz kilka półek. Korpus szafy jest wolnostojący na regulowanych nóżkach. Okucia aluminiowe od firmy Sevroll tj. tor typu gemini, rączki alfa oraz kątowniki k2 decor.

Szafa wnękowa 2-drzwiowa z lustrem. Korpus szafy pełny - z bokami, wieńcem górnym i dolnym dla możliwości regulacji i poprawienia stabilności szafy. Wnętrze dość proste : jeden drążek na wieszaki + kilka półek aby nie obciążać budżetu. W środku szafy wycięto otwór pod skrzynkę z zaworami.

Szafa trzydrzwiowa z pawlaczem z płyty buk z czerwonym lacobelem. W szafie zastosowano aluminiowy system przesuwny firmy sevroll oraz czujke podświetlenia reagującą na przesunięcie drzwi. Obudowie z płyty laminowanej uległa ścianka rozdzielająca przedpokój. Krawędzie płyty zostały zabezpieczone profilem typu c w kolorze buk. Nad szafą zainstalowano maskownicę z oświetleniem.

Szafa z frontami MDF z firmy Restol z zawiasami Clip Top Blum. Płyta laminowana jaka została wybrana przez klienta to Egger Orzech Djon Naturalny.który bardzo dobrze pasuje do folli frontu. Całość w zabudowie modułowej skręconej do siebie. Nad górnymi szafkami listwa wieńcząca również z firmy Restol. Uroki meblą dodają złote gałki GN1303 od firmy Gamet.

Szafa w korytarzu pod sufit maskująca otwierane drzwiczki do skrzynki prądowej. Drzwi przesuwne na systemie Micra z firmy Sevroll. Szafa posiada dwa drązki oraz dwie półki. Całość na nóżkach z regulacją wysokości oraz cokołem. Szafa bez pleców ze względu na pokrycie ścian sztuczną buazerią. Uchwyty wpuszczane w płytę z odpowiednio wysokim miejscem na palce.

Meble pokojowe z dwoma szafami, łóżkiem, komodą z dostawką oraz regałem wiszącym i szafką nocną. Całość w odcieniach biało-szarych bez uchwytów z zawiasami firmy Blum. Meble zaprojektowane w dość nie wielkie pomieszczenie a dzięki slimowym gabarytą meble nie są zbyt przytłaczające. Miejsce wykonania zlecenia: Gorzów Wielkopolski

Dwie szafy na wymiar zainstalowane w domku jednorodzinnym. Szafa 3 drzwiowa w kolorze różu i szarości z segmentami szuflad niskich ze stajni firmy GTV (Axis Pro). Wnętrze posiada drążki oraz dużą ilość półek. Szafa 2 drzwiowa, typowo funkcyjna z parą szuflad wysokich. Posiada jeden drążek. Miejsce wykonania zlecenia: Gorzów Wielkopolsk