BLATY LAMINOWANE

Blaty laminowane - najczęściej wybierane

Blaty laminowane cechują się dość dużą trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych, prawdopodobnie na większość składników chemicznych. Do wyboru mamy wykończenia odwzorowujące fakturę drewna, kamienia, ale także gamę interesujących dekorów fantazyjnych oraz nowoczesne propozycje faktur. Z pewnością każdy decydujący się na blat znajdzie coś dla siebie.

Cechy blatów laminowanych

Blaty kuchenne podobnie jak płyta laminowana, produkowane są na bazie płyty wiórowej. Do ich wytwarzania stosuje się nowoczesną technologię postformingu. Dlatego obecnie na rynku można nabyć blaty laminowane posiadające bogatą kolorystykę. Blaty laminowane cechuje również niska cena oraz łatwość montażu i bezsprzecznie są one najczęściej wybierane wśród przyszłych kuchni. Podczas gdy blaty kamienne czy blaty HPL są droższe i trudniejsze w obróbce.

Podsumowanie

Przedstawione tutaj blaty wykorzystywane są głównie do produkcji mebli oraz jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności jako blaty do kuchni, przy wyposażeniu sklepów oraz do stołów i biurek. Reasumując są spotykane praktycznie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z meblarstwem. 

O dobrych blatach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio do
1 tygodnia

klej

Stosujemy kleje termotopliwe JOWAT

Wykorzystujemy obrzeża PCV/ABS

Darmowa wycena blatów o nietypowych kształtach

wzornik

Wykorzystujemy aluminiowe zakończenia i listwy łączące

frez

Frezujemy, wycinamy i zabezpieczamy blaty

Działamy na terenie województwa Lubuskiego

Galeria oferowanych blatów