KUCHNIE

Wybierz kuchnie na wymiar dla siebie !

Kuchnie na wymiar to przede wszystkim oryginalny pomysł na jej ARANŻACJE. Staramy się aby każda wykonana przez Nas kuchnia pod zamówienie miała nutę niepowtarzalności przy zachowaniu jak największej praktyczności.

Najistotniejszym miejscem w każdym domu, jest kuchnia. To w niej spędzamy najwięcej czasu naszego życia dlatego powinna być funkcjonalna, posiadać odpowiedni design i być przystosowana do potrzeb życia jej użytkowników ponieważ w kuchni spędzamy prawdopodobnie najwięcej czasu.

Meble kuchenne TOMBEX spełniają wszystkie powyższe warunki dzięki temu pomożemy Ci stworzyć najlepszą kuchnie. Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, w tym również kuchni w stylu angielskim i skandynawskim. Nasze wyroby cechują się bogatą kolorystyką, ponieważ korzystamy z produktów różnych producentów.

Meble do kuchni składają się z mnóstwa elementów. Fundamentem dobrze wykonanej kuchni jest dobór odpowiednich frontów meblowych oraz płyt laminowanych i blatów kuchennych. Owe fundamenty stanowią oprawę wewnętrzną kuchni lecz równie istotnymi elementami są akcesoria meblowe takie jak zawiasy, szuflady, podnośniki, listwy przyblatowe i cokołowe, produkowane przez liderów w branży okuć i systemów stosowanych w meblarstwie.

Wnioskując producenci walcząc z konkurencyjnością bez ustannie zmuszeni są do wprowadzania innowacyjności w swych produktach, nie ingerując zbyt mocno w ceny swoich wyrobów. Nasze realizację wykonujemy na terenie województwa Lubuskiego w takich miejscowościach jak Gorzów Wielkopolski, Barlinek, Choszczno, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko, Świebodzin, Międzychód, Zielona Góra wiele innych.

Rodzaje mebli do kuchni

O dobrych kuchniach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
4 tygodnie

kuchnia

Korzystamy z akcesori meblowych z najwyższej półki​

doradztwo

Prowadzimy pełne doradztwo​

Darmowy pomiar
i wizualizacja kuchni​

oszklenie

Współpracujemy z zakładami szklarskimi​

blat2

Wykonujemy blaty drewniane z lakierowaniem

Działamy na terenie województwa Lubuskiego