SZAFY I GARDEROBY

Szafy wnękowe / wolnostojące / garderoby

Szafy wolnostojące, wnękowe czy otwarte oraz garderoby stanowią nie odłączną część każdego domu. Dzięki nim codziennie funkcjonowanie staję się łatwiejsze. Nasze szafy pod wymiar zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania ubrań i nie tylko, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w każdej sypialni, korytarzu czy w pokojach. Mogą zawierać różnego rodzaju systemy (jezdne dla drzwi, szuflady, pantografy, chowane łóżka) i akcesoria meblowe takie jak oświetlenie, uchwyty, nóżki, szkło, podpórki itp. Przy projektowaniu szaf przedstawiamy nasze katalogi dodatków meblowych.

Oferujemy funkcjonalne meble do przechowywania odzieży, czyli szafy wnękowe wolnostojące garderoby, które wyróżniają się solidną konstrukcją oraz oryginalnym wzornictwem. W naszym asortymencie prezentujemy szafy przesuwne i modele uchylne oparte na systemach firmy Sevroll i Hettich. Dysponujemy zróżnicowaną i rozbudowaną ofertą, dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Staramy się przy tym aby rozwiązania jakie stosujemy były zawsze na najwyższym poziomie a planowanie wnętrza szaf zapewniało komfort użytkowania.

Szafy i garderoby mogą mieć bardzo zróżnicowaną kontrukcję. Dlatego aby ułatwić Państwu identyfikację szaf powyżej jak i poniżej obrazujemy i opisujemy ich rodzaje:

Oferta

szafa na wymiar

O dobrych szafach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2 tygodnie

Korzystamy z okuć firmy Sevroll oraz Hettich​

szafa

Wykonujemy garderoby na konstrukcji rurowej​

Darmowy pomiar
i wizualizacja szaf​

szafa-przesuwna

Wykonujemy drzwi: przesuwne
i rozwierane​

wardrobe

Wykorzystujemy lacobel, lustra
oraz plexi​

Działamy na terenie województwa Lubuskiego