MEBLE ŁAZIENKOWE

Meble łazienkowe w połysku, w macie i drewniane

Oferujemy Państwu meble łazienkowe gdzie staramy się aby zawsze były innowacyjne. Klasycznie eleganckie, czy stylowo nowoczesne połączone z lustrami czy szybami typu lacobel lub oświetleniem w samych meblach. Kładziemy nacisk w naszych produktach aby były one dobrze zabezpieczone przed działaniem wody. Z pewnością takie działania uszczelniające przyniosą pozytywne efekty jeśli chodzi o trwałość.

Nasze meble do łazienki stają się podstawą każdej praktycznej i pięknej łazienki. Tworzymy niezwykłe meble łazienkowe, w których każdy element dopracowany jest w najmniejszym detalu. W przygotowanych projektach tworzymy łazienki całościowe z wannami i prysznicami tak aby klient mógł zobaczyć design przyszłych mebli. Wykorzystujemy płyty wysoko-połyskowe, drewno lakierowane, blaty wodoodporne, fronty wodoodporne oraz wiele akcesoriów meblowych stosowanych w łazienkach.

Pomysły i rozwiązania czerpiemy z ponad 30 lat doświadczeń. Wykonujemy kompleksowy projekt wraz z wizualizacją całej łazienki. W tym również dobierając glazurę i terakotę do kolorystyki mebli. Podsumowując dążymy do kompleksowego zaprojektowania i umeblowania każdej łazienki do której wstawimy Nasze meble.

oraz sposób budowy samych mebli:

O meblach łazienkowych wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2 tygodnie

wodoodporne

Wykorzystujemy materiały wodoodporne​

zawiasy

Wykorzystujemy zawiasy z dożywotnią gwarancją​

Darmowy pomiar
i wizualizacja łazienek

kran

Korzystamy z okuć dedykowanych​

lazienka

Wykonujemy meble
z płyty i z drewna​

lazienki2

Projektujemy łazienki w całości​

Działamy na terenie województwa Lubuskiego