MEBLE OGRODOWE

Drewniane meble do ogrodu

Nasza firma oferuje drewniane meble ogrodowe, dzięki którym architektura Twojego ogrodu zyska praktyczną i estetyczną formę dekoracji a zarazem będzie służyła przez długi czas dzięki odpowiednim impregnatom i lakierom. 

Na naszą ofertę mebli ogrodowych składają się takie produkty jak: stoły ogrodowe, krzesła drewniane, zadaszenia tarasowe, donice drewniane na wymiar, wiaty, okiennice czy altany. Dzięki możliwości produkowania elementów stalowych możemy realizować nie typowe konstrukcję, projekty, elementy podporowe czy wzmacniające.  

Stosujemy solidne okucia i łączące elementy stalowe gwarantujące trwałość przez długie lata. Aby zabezpieczyć na długi czas wytwarzane produkty używamy impregnatów marki 3V3, Altax, Vidaron.

Realizację projektów staramy się wykonywać zgodnie z obowiązującą na dany dzień kolejką. Na zakończenie sugerujemy aby zlecenia przesyłać do nas z wyprzedzeniem tak aby można je było wykonywać w sezonie letnim (w okresie ładniejszej pogody). Zlecenia wykonamy tylko w obrębie do 50 km. 

P1010041

O meblach ogrodowych wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2-3 tygodnie

zawiasy

Stosujemy mocne stalowe okucia

drewno

Wykorzystujemy świerk, sosnę
i buk

Wykorzystujemy impregnaty, bejce, lakiery

Oferujemy darmowy pomiar i wizualizacje

Projektujemy całe meble do ogrodu