MEBLE SKLEPOWE

Zwiększenie sprzedaży poprzez ładne meble sklepowe

Podstawą właściwego doboru mebli sklepowych i wyposażenia jest przede wszystkim docelowy klient. Sklep mięsny, spożywczy, odzieżowy czy też market z artykułami instalacyjnymi będzie różnił się potrzebami a ich właściciele stoją nierzadko przed niełatwym zadaniem sprostania zarówno oczekiwaniom klientów w zakresie bezpośredniej dostępności towaru, nie tylko wzrokowego, jak i wymogom bezpiecznego poruszania się po sklepie z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni przy zachowaniu przejrzystości ekspozycji. 

Nasza oferta to oczywiście meble dla sklepów takie jak: regały alkoholowe, piekarnicze, warzywnicze oraz witryny szklane, lady i stojaki, ponadto boksy, stanowiska kasowe czy przebieralnie.

Każdy wyrób może zostać wyposażony w oświetlenie punktowe lub listwowe. Przede wszystkim omawiane meble mogą zawierać szeroką gamę okuć i akcesoriów meblowych. Listwy aluminiowe, szyby, zamki, szuflady, wsporniki są tylko kilkoma z wielu elementów których można użyć do produkcji.

Bezpieczeństwo i właściwy sposób prezentacji towarów

Konieczne jest także odpowiednie zabezpieczenie towaru. Regały sklepowe wyposażone w plecy oraz płotki oporowe zabezpieczają artykuły przed zsunięciem się. Dobrze jest zwrócić uwagę na dużą liczbę elementów dodatkowych. Szczegółów dostosowanych do bezpiecznej sprzedaży swoich produktów. Nie zapominajmy, że regały sklepowe nie służą tylko do trzymania rzeczy na półkach. Jest to również wizytówka danego miejsca. Z pewnością wielu firmom brakuje odpowiedniego wyposażenia czemu możemy zaradzić.

meble sklepowe

O meblach sklepowych wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2-3 tygodnie

Stosujemy zamki, szkło bezpieczne, podpory regulowane

drewno

Wykonujemy meble z płyty 18 mm, 25 mm oraz 36 mm

Projektujemy meble sklepowe ze szczegółami

Wykorzystujemy na półki sklejki
i klejonki lakierowane

Oferujemy darmowy pomiar i wizualizacje