MEBLE BIUROWE

Meble biurowe w Lubuskim

Firma Tombex produkuje meble biurowe w Lubuskim dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń. Meble tego typu powinny charakteryzować się przede wszystkim komfortem użytkowania. Praktyczność mebli biurowych oczywiście powinna iść w parze z ich ciekawym design’em. Muszą cechować się  wysokim poziomem wykonania aby można je było użytkować przez długie lata.

Nasze meble biurowe jak biurka, szafy, regały i komody mogą posiadać różne kolory frontów MDF, korpusów z płyt laminowanych, obrzeży PCV/ABS, wiele rodzajów uchwytów, zamki, nóżki regulowane, rolety i co najważniejsze są dostosowane do potrzeb klienta. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu wymiarów niestandardowych, meble mogą mieć dowolny wymiar. Wnioskując zawsze służymy radą aby jak najlepiej dopasować meble biurowe do oczekiwań klienta. Bez wątpienia do produkcji stosujemy najlepsze okucia firmy Blum i Hettich. Instalujemy rolety meblowe, zamki, stopy z regulacją, szuflady z organizacją przestrzeni itd. 

Zapewniamy wysoką jakość wykonania naszych mebli biurowych opartą o najlepsze materiały i okucia oraz poprzedzamy każde zlecenie szczegółowym projektem z wizualizacją przyszłych mebli biurowych. Produkcją mebli zajmujemy się na terenie woj. Lubuskiego. Nasi odbiorcy z Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka, Choszczna, Kłodawy, Drezdenka czy Dobiegniewa zaopatrują się w meble biurowe standardowe ale i w bardziej wyszukane stylizację.

Masz firmę ? ale nie wiesz jak ją urządzić ? Skorzystaj z formularza kontaktowego a pomożemy Ci umeblować stanowiska pracy , biuro czy magazyn. 

meble biurowe

O meblach biurowych wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2-3 tygodnie

Stosujemy zamki, obrzeża z aluminium, oświetlenie

Oferujemy darmowy pomiar i wizualizacje

Wykorzystujemy akcesoria firm Blum i Hettich

drewno

Wykonujemy meble z płyty 18 mm, 25 mm oraz 36 mm

Projektujemy meble do biur
w całości