DRZWI DREWNIANE

Drzwi drewniane na długie lata

Zajmujemy się produkcją wysoko jakościowych, nowoczesnych i klasycznych drzwi z drewna litego zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz Państwa domów i mieszkań.

Drzwi drewniane posiadają pewne zalety w stosunku do innych np. stalowych.  Z pewnością do takich zalet zaliczymy świetną izolację akustyczną i termiczną, ale także posiadają one małą rozszerzalność cieplną. Natomiast wadą drzwi z drewna jest mała odporność na wilgoć i zmianę temperatur (szczególnie w sezonie grzewczym). W związku z tym mogą one zacząć „pracować”. Jednak tą niedogodność wyeliminowaliśmy stosując drewno odpowiedniej wilgotności oraz lakiery i impregnaty z najwyższej półki od firmy Amicus.

W drzwiach bardzo często stosuję się różnego rodzaju przeszklenia wykonane z szyb podwójnych, potrójnych lub zespolonych czy antywłamaniowych. Na ogół w drzwiach na zewnątrz używa się szkła matowego typu refleks, weneckie lub anticol. Natomiast w drzwiach wewnętrznych stosujemy szyby z podwójnego lacomatu o pełnej gamie kolorów co daje gwarancję bezpieczeństwa i ładnego wyglądu. Nasze drzwi wykonujemy wedle Państwa i Naszych sugestii z ościeżnicami regulowanymi jak i stałymi. Każde wyprodukowane drzwi posiadają regulowane zawiasy w trzech płaszczyznach.

Drzwi drewniane wykonujemy z następujących gatunków drewna:

Dąb / Buk / Jesion / Sosna / Świerk w grubościach* :

* dostępność danego drewna uzależniona jest od stanów magazynowych dystrybutora

Wybarwienia drewna dostępne ’tutaj’ pomogą w wyborze odpowiedniego koloru jeszcze przed pomiarem. Drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne zostają wstępnie wyceniane podczas dokonywania pomiaru u klienta.

Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne

O dobrych drzwiach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
3 tygodnie

klej

Stosujemy kleje najwyższej jakości​

zawiasy

Wykorzystujemy zawiasy z dożywotnią gwarancją​

Darmowa wycena drzwi wewnętrznych
i zewnętrznych

drzwi

Używamy sprawdzonych
i bezpiecznych​ oszkleń

drewno

Korzystamy wyłącznie z drewna suchego​

Działamy na terenie województwa Lubuskiego