MEBLOŚCIANKI

Meblościanki - pierwsze wrażenie w domu

Oferujemy meble do przedpokoju oraz salonu. Meblościanki do przedpokoju na które często składają się elementy jak szafa na ubrania wierzchnie, które można powiesić, zewnętrzne wieszaki, lustro czy szafka na buty z szufladami lub bez muszą stanowić jednolity mebel dopasowany poprzez projekt do wąskich i małych pomieszczeń. W niektórych nowoczesnych projektach do przedpokoju możemy zastosować tapicerowane siedziska z dowolnego materiału, na których można usiąść, by swobodnie założyć lub zdjąć buty. Meble do korytarza mogą mieć różne formy zabudowy i ciekawe rozwiązania jak np. chowane drzwi przesuwne w szafie. 

Natomiast meblościanki do salonu zawierają najczęściej element do zabudowy RTV i szafki wiszące z nowoczesnym oświetleniem. W klasycznym i nowoczesnym salonie pierwsze skrzypce odgrywa meblościanka więc dobrze by było zadbać o jej elegancki wygląd. Fronty w połysku i w macie, lub witryny ze szprosami z efektownymi uchwytami mogą ożywić każde nudne wnętrze. 

Reasumując meblościanki w przedpokojach domów i mieszkań znów zyskują dawny blask. Coraz większy wybór akcesori i materiałów meblowych pozwalają tworzyć bardzo oryginalne projekty. Zapraszamy do skorzystania z pierwszego darmowego pomiaru i projektu na Państwa meble do przedpokoju.

Meblościanka i meble pod schodami

O meblościankach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
2-3 tygodnie

Stosujemy półki ze szkła, fronty aluminiowe, oświetlenie ledowe

Darmowy pomiar
i wizualizacja meblościanek

Wykorzystujemy akcesoria firm Blum i Hettich

drewno

Wykonujemy meble z płyty
i z dodatkiem drewna

Projektujemy meblościanki
w całości