ŁÓŻKA DREWNIANE

Łóżka drewniane na zamówienie

Zajmujemy się produkcją łóżek drewnianych w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Łóżka z drewna cechuje najwyższa wytrzymałość w stosunku do wagi samego łóżka. W związku z tym drewno jest najlepszym materiałem na produkcję łóżek i prawdopodobnie najpopularniejszym.

Proponujemy Państwu łóżka z drewna liściastego ze stelażami z drewna iglastego, które charakteryzują się naprawdę solidną konstrukcją, połączoną z trwałością poszczególnych materiałów. Jednak jako producent mebli pod wymiar każde łóżko możemy dopasować pod Państwa upodobania. Jesteśmy pewni, że różnorodność ich kształtów i wielkości sprawi, że każdy klient wybierze najlepszy dla siebie model, który będzie mu służył przez wiele lat nie tracąc swojego praktycznego charakteru. Aby bardziej przybliżyć Państwu Nasze łóżka należy je podzielić następująco:

Oferta

Łóżka jednoosobowe pojedyncze:

Łóżka dwuosobowe pojedymcze lub podwójne:

Łóżka z pojemnikiem/ami to świetny sposób aby ukryć kołdrę czy dodatkowy koc, lub cokolwiek innego nie tracąc przy tym miejsca w pokoju.

Godne uwagi jest to iż Nasze pojemniki wyposażone są w mocne mechanizmy otwierania dostosowane do każdego łóżka indywidualnie. Dzięki odpowiedniemu montażowi, pojemnik otwiera się łatwo, bez wysiłku i co najważniejsze bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami każdego z zamawianych łóżek. Reasumując u Nas każdy wymiar można zamówić nie ponosząc żadnej dodatkowej opłaty.

Łóżka drewniane wykonujemy z następujących gatunków drewna:

*dostępność danego drewna uzależniona jest od stanów magazynowych dystrybutora

Każde łóżko zostaje wycenione jest indywidualnie co wiążę się z koniecznością wykonania projektu w terminie do 3 dni roboczych.

O dobrych łóżkach wiemy wszystko!

kalendarz

Termin realizacji wynosi średnio
3 tygodnie

klej

Stosujemy kleje najwyższej jakości​

stelaz

Wykorzystujemy własne stelaże

Darmowa wycena łóżek drewnianych

łóżko

Używamy sprawdzonych systemów mocowania

drewno

Korzystamy wyłącznie z drewna suchego​

Działamy na terenie województwa Lubuskiego